Awangardowy prezent. Na 65 rocznicę ślubu jedynych rodziców

    

Ten ważny dzień, kolejna w pamięci rocznica ślubu fantastycznych rodziców, to niezawodnie szczególny czas.
Daruje się zwykle życzenia kwitnącego, radosnego, wyluzowanego, przy sobie pożycia.

Obojętne jak dawno temu mówili sakramentalne, ślubne TAK. To wiadome i oczywiste, każdy jubileusz, data ślubu ma swoją miarę, rangę i powinna być perfekcyjnie, miło uczczona.
To ten czas, w którym układasz w myślach, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej nadzwyczajnej okazji, dacie, ofiarować.

Ekstra! Mamy coś zupełnie innego, prawdziwie genialnego! Czegoś z takim polotem niewątpliwie nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu krewnych.
Oferujemy autorskie, piękne piosenki, napisane i skomponowane jedynie na taką niebywałą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka opcji, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, genialne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, różne, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci mogą oryginalnie podziękować rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, cudowne wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być ogromna i cudowna dla nich niespodzianka, dodatkowo unikatowa pamiątka.

Niestereotypowy prezent na 12 – jedwabną rocznicę ślubu przyjaciół, na pewno powinien być niezaprzeczalnym dowodem, że myślami i sercem jesteście z drogimi wam jubilatami, myślicie o nich. Łączycie się z nimi ogromnym szczęściem.
Możecie, czytając tę stronę, sami wykreować udane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie sobie coś wspaniałego z tych, które widzisponiżej, wyszukanych ustępów:

Ale chyba zrozumieją, To już 40. rok mija, jak ślub braliście Minęło tyle lat, a ja kocham Cię jeszcze bardziej. Jubileuszu Szafirowego Tak jakby piękny ptak przeleciał, Niech odejdą smutki troski, Dzisiaj dumni być możecie zawsze bądźcie w dobrej formie. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: Niech Wam się, Kochani, miłości ponad wszystko, jaki dajecie nam wszystkim. iechaj Bóg ma Was w swojej opiece, a w domu, który stworzyliście, niech rządzi miłość i szacunek. życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów. I oby nigdy nie opuszczał Wamę dobry nastrój.

Pomysł na Super prezenty. :
ZD67 Lampa Pierścieniowa + Statyw Fotografia. VISUAL SYSTEM Podkładka edukacyjna. Europa – mapa ogólnogeograficzna i polityczna. National Geographic Medium Backpack NGA5290. Smartfon Moshi iGlaze MacBook Pro 13 (Late 2016), przezroczyste. Levenhuk Monokular Wise 8-24×50 71404. DJI Ryze Tello Edu. Cloe Kolia Kolczyki Silver. Sony HT-XF9000. Lenovo Ideapad 330-15 i5/8GB/1TB. Skórzana Bransoletka Z Grawerem Stal Szlachetna. Temperówka na korbkę KW-TRIO 312A. Workers & Resources: Soviet Republic (Digital). Staedtler Marker Do Tablic 6 Kolorów Okrągły. MSI GP73 17,3. Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Gran Turismo Sport.
Tanio sprzedam. Zestawy perfum.

    

(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *